Кабінет абонента

Логін
Пароль
запам'ятати

Megogo

На території 15 країн пострадянського простору сервіс доступний на рекламній моделі - користувач не сплачує за перегляд, натомість йому демонструється реклама.

Також доступний за передплатою для користувачів з усього світу. У лютому 2013 року щомісячна аудиторія сервісу сягнула 20 мільйонів осіб. А в серпні 2014 склала понад 28 млн глядачів щомісяця.

Бібліотека онлайн-кінотеатру нараховує більше 75 тис. одиниць відео: художні та документальні фільми, мультфільми, серіали, ТВ-програми та шоу, трансляції спортивних і культурних подій, новини, музичні кліпи. Понад 95 % всього контенту MEGOGO доступно для перегляду безкоштовно. Відео надається у форматі Full HD, 1080p. На сайті працює інтелектуальна система рекомендацій та запам'ятовування місця перегляду.

Сервіс доступний на пристроях iPod, iPhone та iPad, пристроях на платформі Android, у телевізорах LG, Sony, Samsung, Panasonic, Philips, Toshiba з функцією Smart TV, на медіа-приставках Dune HD, Aura, Inext та інших з підтримкою Android 2.2 та вище, а також в електронних книгах Pocketbook.

Серед правовласників, з якими співпрацює проект: BBC, Euronews, Walt Disney, MGM, Miramax, Nevod, Одеська кіностудія, Топ Фільм, Ruscico, Аврора, Ленфільм, Інтер, Cinemax, Кіностудія ім. О. Довженка, Leopolis, ДТ-продакшн, Кармен, Союзмультфільм, Київнаукфільм.

Основним джерелом монетизації є коротка відеореклама, яка демонструється користувачам перед переглядом фільму, по завершенню фільму і під час натискання паузи. За перегляд деяких фільмів також передбачена плата. Для користувачів з усього світу сервіс доступний за передплатою.

www.megogo.net/ua

OK