Кабінет абонента

Логін
Пароль
запам'ятати

Платформа Windows

Для перегляду цифрового телебачення на Вашому персональному комп'ютері, спочатку Вам необхідно Завантажити плейер для перегляду на комп'ютері

Запустити завантажений файл та за допомогою програми інсталяції встановити програму-плеєр для перегляду IPTV:

1. Завантажити плейер для перегляду на комп'ютері.

2. Запустити скачаний файл від імені адміністратора. Для цього потрібно правою кнопкою миші нажати на скачаному файлі та вибрати меню «Запуск від імені адміністратора»

3.Компьютер запросить дозволу на внесення змін до системи. Тиснемо «Так».

4.Відкривається майстер інсталяції. Тиснемо «Далі»

5.«Вибір шляху встановлення» - вибір місця куди буде встановлено програму. Тиснемо «Далі»

6.Під час першої інсталяції на Вашому жорсткому дику буде створено папку для розміщення програми.

7.«Вибір додаткових завдань». При необхідності створити ярлик на робочому столі ставимо галочку. Тиснемо «Далі»

8.Після проведення всіх вищеописаних маніпуляцій програма інсталяції буде готова встановити на ваш компьютер програму для перегляду IPTV. Тиснемо "Встановити"

9.Зачекайте декілька секунд і майтер інсталяції встановить програму на Ваш компьютер, після чого повідомить вас про це.Тиснемо «Готово». В разі активної галочки «Відкрити OptiCom IPTV», після натискання кнопки «Готово» запуститься програма для перегляду IPTV.

10.Під час першого запуску програми з’явиться діалогове вікно з вибором налаштувань. Вибираємо OptiCom та тиснемо ОК.

Вітаємо! На Ваш компьютер втановлено програму для перегляду OptiCom IPTV!

Для перегляду обраного каналу треба: двічі клацнути лівою кнопкою миші на обраному каналі в списку телеканалів плеєра або виділити в спику телеканалів обраний канал та натиснути кнопку Play. Для перегляду телеканала на весь екран натисніть двічі лівою кнопкою миші на екрані перегляду плеєра, обо натисніть Alt+Enter на вашій клавіатурі.

Приємного перегляду :)

Можливі проблеми та шляхи їх вирішення:

1. Якщо зображення сипле або зупиняється. Можливо Ви переглядаєте телебачення на ноутбуці через WiFi, зверніть увагу на швидкість з’єднання Вашого комп’ютеру з роутером через WiFi. Якщо через кабель на пряму з нашим абонентським терміналом - то зверніть увагу на швидкість доступу в Інтернет. Вона повинна відповідати Вашому тарифному плану або на технічний стан вашого комп’ютеру чи програмного забезпечення!!!

2. Якщо зображення зупиняється або замість нього Ви бачите зелений екран – спробуйте в «налаштуваннях» (див. малюнок)

Встановіть галочку "Усі налаштування"

Натисніть вкладку "Додатково"

Спробуйте вимкнути «Використовувати прискорення GPU». Участь у відтворені зображення плеер використовує 7 режимів. Якщо комп’ютер досить слабий то вимкнення деяких режимів можливо допоможе. Але не забувайте деякі режими покращують зображення!!!

OK