Кабінет абонента

Логін
Пароль
запам'ятати

Тарифи Калита

Тарифы-инфоПослуги доступу до мережі Інтернет в смт. Велика Димерка надає:

СПД-ФО Мезько В.А.
реєстраційний номер 3098012477
Включений до Реєстру операторів та провайдерів телекомунікацій за номером 3975(рішення НКРЗІ №165 від 25.03.2014)

р/р№26001053120095в ПАТ «Приватбанк», МФО 321842

Договір-оферта - читати договір. Чинна редакція від 1 липня 2014р.

З 1 липня 2014 р. абоненти переводяться на обслуговування відповідно до нової редакції Публічної Оферти (Договору) про надання телекомунікаційних послуг.

Правила надання і отримання телекомунікаційних послуг

Тарифи дійсні для нових абонентів з 01.12.2018 р.
Для існуючих абонентів тарифи вступають в силу з 01.01.2019 р.
Мінімальний термін дії тарифних планів до 01.06.2019 р.

Тарифи для приватного сектору

knyazhichi-1-tarifi-2019

"Ціна (грн/міс)" - вартість тарифного плану на місяць. Активується одним платиже на один календарний місяць, не залежно від дня придбання абонентом пакету.

"Швидкість до (мбіт/с)" - максимальна швидкість доступу до глобальної мережі Інтернет, яку надає оператор, в обраному тарифному плані.

"Реальна статична адреса" - Оператор фіксує за абонентом пряму Інтернет адресу.

"Реальна динамічна адреса" - Абоненту надається пряма Інтернет адреса, але вона може змінюватися.

"Гарантія від оператора" - додаткова гарантія від оператор, більш детально - гарантія від оператора

"Кредит довіри" - абонент має можливість придбати пакет на місяць та сплатити за нього пізніше, у продовж 5-8 календарних днів. Що є програмою лояльності та довіри оператора до абонента.

"Цифрове телебачення" - Оператор надає у тестовому режимі, та надається абонентам безкоштовно до 01.06.2015. У зв"язку з розробкою власного програмного забезпечення, та надається абонентам на ознайомчій основі. Ліцензія НР 1224-п від 08.05.2013р видана Національною Радою з питань телебачення і радіомовлення.

"Безкоштовне налаштування обладнання (роутера)" - Безкоштовне налаштування абонентського роутера на момент підключення абонента до мережі.

"Вартість підключення до Інтернету" або "Вартість підключення до Інтернету приватний будинок" - В ціну підключення входить: Абонентський передавач; Прокладання кабелю від обладнання Оператора до приміщення абонента; Свердління одного отвору; Підключення до абонентського кросу; Надання абонентові 20-ти метрів кабелю для самовільного прокладання в приміщені абонента; Реєстрація та налаштування мережевих параметрів абонентського комп’ютеру (ОС Windows);

У вартість підключення не входить монтаж прокладка кабелю в коробах, плінтусах, сайдінгах, за підвісними стелями тощо, пересування меблів, пошук драйверів та встановлення додаткового обладнання чи ПО, налаштування роутерів, точок доступу тощо, а також ремонт комп’ютерів чи відновлення працездатності тощо.

OK