Кабінет абонента

Логін
Пароль
запам'ятати

Цифрове та кабельне телебачення

IPTV - це цифрове телебачення нового покоління.

Значно більш висока якість зображення і звуку, ніж в іншіх видах телемовлення - телеканали у HD якості та зі стерео звуком!

IPTV - це можливість дивитися велику кількість телеканалів. До того ж Ви зможете вибирати і дивитися ті канали, які вам дійсно цікаві, цілодобово. З січня 2015 року ми пропонуємо Вам для перегляду понад 100 телеканалів самої різної тематики для найдосвідченіших глядачів: новини, спорт, фільми, музика, дитячі канали, подорожі та інші.

IPTVbotton

Технологія IPTV така, що на екрані у вас завжди буде чітка, ясна і насичена кольорами картинка, яка не залежить від погоди, довжини кабелю і налаштувань телевізора. До речі, Вам не доведеться налаштовувати телевізор самостійно, так як телевізійна приставка або програма IPTV Player Opticom на комп'ютері вже налаштована на трансляцію обраних вами каналів. Якщо Ви вже підключені до мережі OptiCom, то ніякої прокладки додаткових проводів і установки антен не потрібно - для IPTV використовується звичайний ethernet-кабель, який вже прокладений в вашому будинку.

Дивитися IPTV можна не тільки по телевізору, а й на моніторі комп'ютера або Вашому Андроїд-пристрої. Для підключення телевізора потрібна телевізійна приставка MAG 250, а для перегляду IPTV на комп'ютері достатньо лише встановити програмку IPTV Player Opticom.

Для того, щоб відстежити час початку улюблених передач, не потрібно купувати телепрограму. У налаштуваннях плеєра або приставки передбачений електронний ТВ-гід - коротка і докладна телевізійна програма на поточний день і тиждень.

SmartTVbutton

Отже, що вже Ви отримуєте, підключившись до цифрового телебачення IPTV:

  • Інтернет і телебачення йдуть в одному кабелі, при цьому можна одночасно користуватися інтернетом і дивитися IPTV;
  • Електронна програма телебачення на тиждень вперед і зручне меню вибору каналів;
  • можливість в меню приставки (плеєра на комп'ютері) змінювати тарифний план;
  • можливість в меню приставки (плеєра на комп'ютері) встановити батьківський пароль на перегляд телеканалів;
  • Зображення передається без спотворень, цифрова передача сигналу виключає можливість перешкод і шумів;
  • У IPTV є можливість перегляду телеканалів на телевізорі або на комп'ютері (при перегляді на комп'ютері немає необхідності купувати телевізійну приставку).

IPTV - це нова технологія, яка дозволяє ефективно передавати телевізійний канал через публічний Інтернет. На відміну від таких традиційних видів цифрового телебачення як ефірне, кабельне або супутникове - IPTV - це повністю інтерактивний сервіс, що функціонує в Інтернеті.

OK