Кабінет абонента

Логін
Пароль
запам'ятати

Увага! Вилучено із переліку 15 російських телеканалів!

Увага! Вилучено із переліку іноземних програм 15 російських телеканалів дозволених для ретрансляції в Україні!

Шановні абоненти!

Просимо Вас звернути увагу на те, що 11 лютого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вилучила із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, 15 російських телеканалів. Рішення ухвалено за результатами моніторингу каналів, які ретранслюються в кабельних мережах України і не є підписантами конвенції, і набуде чинності через місяць після його оприлюднення (http://www.nrada.gov.ua/ua/news/radanews/26494).

У зв’язку з виявленими під час моніторингу із 16 по 28 січня 2016 року порушеннями вітчизняного законодавства відтепер на території країни не можуть ретранслюватися такі телеканали: «Совершенно секретно», «Кто есть кто», «Шансон-ТВ», «Парк развлечений», «Мир сериала», «Авто плюс», «Кухня ТВ», «КХЛ», «Наука 2.0», «Моя планета», «Телекафе», «Боец», «Время: далекое и близкое», «Настоящее Страшное Телевидение» («НСТ») і «Сарафан».

Не зважаючи на це в загальному переліку залишається ще багато цікавих телеканалів, що зможуть задовольнити Ваші інтереси!

Інтернет оператор OptiCom.

OK