Кабінет абонента

Логін
Пароль
запам'ятати

YouTube

YouTube — популярний відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів, у 2013 році він поступався за популярністю лише соціальній мережі Facebook і пошуковику Google. Входить до трійки найбільш відвідуваних сайтів Інтернету. Користувачі можуть додавати, продивлятись і коментувати ті чи інші відеозаписи. Завдяки простоті та зручності використання, YouTube став одним із найпопулярніших місць для розміщення відеофайлів. Служба містить як професійні кліпи так і аматорські відеозаписи, включаючи відеоблоги. Заснований 14 лютого 2005 року.

Станом на 17 березня 2008 року на YouTube було завантажено 78 млн відеофайлів. Віднедавна з'явилась можливість додавати субтитри та робити відеопримітки.

Кількість переглядів відеоматеріалів на сайті YouTube зросла до 2 млрд на день, що майже вдвічі перевищує щоденну аудиторію трьох найпопулярніших американських телеканалів разом узятих. До січня 2012 року кількість щоденних переглядів відео на сайті досягла 4 млрд., а в травні того ж року на сайт щохвилини завантажувалося близько 72 годин відеоматеріалів.

www.youtube.com

OK